top

  Kol. Dereń Andrzej Przewodniczący Niestowarzyszony
  Kol. Skrzetuski Karol Z-ca KŁ „Grandel” Przygubiel
  Kol. Walkowiak Grzegorz Z-ca KŁ „Grandel” Przygubiel
Członkowie:
1 Kol. Brodala Robert   KŁ „Leśnik” Lipinki Łużyckie"
2 Kol. Bubernak Marek   KŁ „Jeleń” Babimost
3 Kol. Domasz Domaszewicz Stanisław   KŁ „Leśnik” Zielona Góra
4 Kol. Gołuch Arkadiusz   OHZ Krosno Odrzańskie
5 Kol. Jasak Bartłomiej   KŁ „Bażant” Żary
6 Kol. Kamieniarz Jacek   KŁ „Ryś” Wschowa
7 Kol. Kokociński Jakub   OHZ Nieciecz
8 Kol. Krasuski Artur   KŁ „Ponowa” Wymiarki
9 Kol. Macutkiewicz Wiesław   KŁ „Czajka” Chlebów
10 Kol. Nowacki Zbigniew   KŁ „Jeleń” Czerwieńsk
11 Kol. Pilecki Piotr   KŁ „Piżmak” Niwiska
12 Kol. Prais Hubert   OHZ Nieciecz
13 Kol. Ślozowski Rafał   KŁ „Knieja” Rogoziniec
14 Kol. Utrata Stefan   KŁ „Dzik” Zielona Góra
15 Kol. Wiesion Michalina   KŁ „Raróg” Zielona Góra

XXXIV Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra „Winobranie 2018” w strzelaniach myśliwskich Zielona Góra - Krutla k/Wolsztyna 8 września 2018 r.

Podsumowanie zawodów Logo PDF

Wyniki uzyskane na XXXIV zawodach w strzelaniach myśliwskich o Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry "WINOBRANIE 2018"

Wyniki w klasyfikacji Open Logo PDF

Wyniki w klasyfikacji Mistrzowskiej Logo PDF

Wyniki w klasyfikacji Powszechnej Logo PDF

Lista fundatorów nagród Logo PDF

Fotorelację z zawodów można zobaczyć TUTAJ aparat foto

 

 

Pomysł by zorganizować warsztaty strzeleckie dedykowane wyłącznie dla zielonogórskich Dian dojrzewał długo, ostatecznie ziścił się 28 lipca 2018r na obiektach PZŁ Zielona Góra.

Więcej... Logo PDF

Mistrzostwa Okręgu Zielonogórskiego w strzelaniach myśliwskich organizowane na strzelnicy w Krutli k/Wolsztyna cieszą się niesłabnącą popularnością i dużym uznaniem wśród myśliwych naszego okręgu.

Więcej... Logo PDF

 

Wyniki zespołów w klasie Open i Powszechnej Logo PDF

Wyniki indywidualne w klasie Open Logo PDF

Wyniki indywidualne w klasie Mistrzowskiej Logo PDF

Wyniki indywidualne w klasie Powszechnej Logo PDF

Galeria fotograficzna z zawodów aparat foto

  Kol. Woźniakowski Eligiusz Przewodniczący KŁ „Bóbr” Żagań
  Kol. Jaślanek Michał Z-ca KŁ „Dzik” Krosno Odrzańskie
  Kol. Buda Marek Z-ca KŁ „Piast” Sulechów
Członkowie:
1 Kol. Cerkowniak Lesław   KŁ „Ponowa” Skąpe
2 Kol. Fiebig Marian   KŁ „Dzik” Krosno Odrzańskie
3 Kol. Grabowski Ireneusz   KŁ „Diana” Warszawa
4 Kol. Jakuszyk Ryszard   KŁ „Knieja” Zielona Góra
5 Kol. Krasicki Piotr   KŁ „Dzik” Krosno Odrzańskie
6 Kol. Kukanow Maciej   KŁ „Jeleń” Bojadła
7 Kol. Majchrzak Adam   KŁ „BÓR” Zielona Góra
8 Kol. Olszewski Damian   KŁ ,,Słonka" Zgóra
9 Kol. Poliński Ireneusz   KŁ „Drop” Zielona Góra
10 Kol. Rudkiewicz Witold   KŁ „Sokół” Kożuchów
11 Kol. Szewczyk Leszek   KŁ „Ryś” Niedoradz
12 Kol. Szober Krzysztof   KŁ „Leśnik” Lipinki Łużyckie
13 Kol. Woźny Marcin   KŁ „Ryś” Niedoradz
14 Kol. Wrzask Janusz   Niestowarzyszony
15 Kol. Zagierski Adam   KŁ ,,Drop" Z Góra
16 Kol. Żyła Wojciech   KŁ „Knieja” Rogoziniec

Koleżanki i koledzy w ramach podpisanego porozumienia pomiędzy Okręgową Radą Łowiecką w Zielonej Górze a 11 Lubuską Dywizją Kawalerii Pancernej w Żaganiu jest możliwym nieodpłatne przystrzelanie broni przez myśliwych na strzelnicy  jednostki wojskowej w Żaganiu po uprzednim uzgodnieniu zasad i terminu z pełnomocnikiem Dowódcy Dywizji płk.Sławomirem Boreckim tel.669943065.

Z poważaniem Sekretarz Okręgowej Rady Łowieckiej w Zielonej Górze - Andrzej Skiba