top

W imieniu Przewodniczącego Kapituły Odznaczeń Łowieckich Macieja Kaliskiego w  załączniku zatwierdzony przez Naczelną Radę Łowiecką (Uchwałą NRŁ Nr 120/2019 z dnia 6 kwietnia 2019r) nowy Regulamin Kapituły Odznaczeń Łowieckich oraz Ceremoniał obowiązujący przy wręczaniu odznaczeń. Informuję, iż Regulamin Kapituły Odznaczeń Łowiecckich wszedł w życie z dniem 6 kwietnia br.

Uchwała NRŁ w sprawie nadwania odznaczeń Logo PDF

Regulamin Kapituły Odznaczeń Łowieckich Logo PDF

Nuty Fanfara dekoracyjna na zespół 2 plesy i 2 paeforsyLogo PDF

Nuty Fanfara dekoracyjna na 3 rogi myśliwskieLogo PDF

Ceremoniał dekorowania odznaczeniami łowieckimi  Logo PDF

Fanfara dekoracyjna na zespół 2 plesy i 2 paeforsy

Plakat Pasek radiowy

Fanfara dekoracyjna na zespół 3 plesy

Plakat Pasek radiowy

Fanfara dekoracyjna na zespół 3 paeforsy

Plakat Pasek radiowy

      Przewodniczący
1    Kol. Olszewski Jan   KŁ. „Słonka” Zielona Góra
    Członkowie:    
2    Kol. Jaśkowski Maciej    KŁ. „Knieja” Rogoziniec
3    Kol. Wróblewski Dariusz     KŁ "Daniel" Szprotawa
4    Kol. Busz Mark    Niestowarzyszony
5    Kol. Przybecki Jerzy    KŁ "Borówka" Zielona Góra
6    Kol. Stępniewski Dionizy   KŁ. „Bór” Zielona Góra
7    Kol. Dudek Stanisław    KŁ "Knieja" Żary
         

 

 

W dniu 27 sierpnia br. w siedzibie Lubuskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zielonej Górze odbyło się posiedzenie Zielonogórskiej Rady Powiatowej LIR w całości poświęcone problematyce tegorocznej suszy i formach pomocy przewidzianej dla poszkodowanych rolników.

Więcej... Logo PDF

 

   Jaśkowski Maciej  Przewodniczący  KŁ 
Członkowie:
1  Skupski Wiesław    KŁ
 2  Gąsiorowski Stanisław    KŁ
 3  Fugiel Janusz    KŁ
 5  Bielawski Stanisław
 6  Psonek Marcin    KŁ
       

 

   Kol. Górecka Justyna
Przewodniczący  WKŁ „Cietrzew" Warszawa
Członkowie:
1  Kol. Jaśkowski Maciej
   KŁ "Knieja" Rogoziniec
2  Kol. Bojko Kinga    KŁ "Słonka" Zielona Góra
3  Kol. Wojcieszko Michalina
   KŁ "Ostoja" Zielona Góra
4  Kol. Bogdanowicz Piotr    KŁ "Bór" Zielona Góra
5  Kol. Najdek Teresa    Niestowarzyszona
6 Kol. Gołuch Arkadiusz
   KŁ "Głuszec" Krosno Odrzańskie
7  Kol. Najdek Konrad
   KŁ "Wrzos" Zielona Góra
8  Kol. Gierlik Dominika    KŁ "Piast" Sulechów

 

   Kol. Fengier Paweł
Przewodniczący  KŁ "Cietrzew" Żary
Członkowie:
1  Kol. Wegner Jacek
   KŁ "Bór" Zielona Góra
2  Kol. Korszun Leszek    KŁ "Głuszec" Krosno Odrzańskie
3  Kol. Filip Paweł
   KŁ "Święty Eustachy" Gościeszowice
4  Kol. Kaiser Jacek
   KŁ Diana "Sulechów"
5 Kol. Bołbat Tadeusz
   KŁ "Ryś" Niedoradz
6  Kol. Dyba Dariusz
   "Cietrzew" Żary
7  Kol. Łuka Dariusz
   KŁ "Knieja" Rogoziniec
8  Kol. Karwański Jarosław    KŁ "Ponowa" Wymiarki