Kurs wabienia jeleni

Zarząd Okręgowy PZŁ informuje, że w dniu 16 lipca br. odbędzie się kurs „Szlachetnej sztuki wabienia Jeleni”.
Kurs obejmuje 8 godzin zajęć, podczas których kursant dowie się na czym polega sztuka wabienia, jakich używać wabików, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować byka własnym rykiem.
W czasie kursu, każdy indywidualnie zaprezentuje poszczególne głosy jelenia podczas rykowiska i uzyska wskazówki korygujące błędy. Kurs daje praktyczne podstawy do wabienia jeleni podczas rykowiska.
Kurs prowadzi Kol. Tomasz Maliński wielokrotny Mistrz Polski i dwukrotny mistrz Europy w Wabieniu Jeleni.
Koszt uczestnictwa w kursie 150 zł od osoby.
Zgłoszenia na kurs przyjmuje ZO PZŁ w Zielonej Górze oraz Kol. Tomasz Maliński tel. 512896252, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8.07.2016 r.

Zawody strzeleckie w Lesznie

 W dniu 8 maja 216r. (niedziela) na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Krzywiniu odbędą się zawody strzeleckie o "Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna"

Więcej... Logo PDF

 

List do Zarządów Kół

Koleżanki i Koledzy!
Zakończył się sezon 2015/2016.
Przed nami przygotowania do następnego łowieckiego sezonu.

Więcej... Logo PDF

 

Przystrzelanie broni na Żagańskiej strzelnicy

Koleżanki i koledzy w ramach podpisanego porozumienia pomiędzy Okręgową Radą Łowiecką w Zielonej Górze a 11 Lubuską Dywizją Kawalerii Pancernej w Żaganiu jest możliwym nieodpłatne przystrzelanie broni przez myśliwych na strzelnicy  jednostki wojskowej w Żaganiu po uprzednim uzgodnieniu zasad i terminu z pełnomocnikiem Dowódcy Dywizji płk.Sławomirem Boreckim tel.669943065.

Z poważaniem Sekretarz Okręgowej Rady Łowieckiej w Zielonej Górze - Andrzej Skiba

 

Komunikat o egzaminach poprawkowych i nowym kursie dla nowo wstępujących

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że egzaminy poprawkowe dla uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania (dla osób z kursów 2015 i wcześniejszych) odbędą się w następujących terminach:

1.Egzamin testowy – w dniu 20 lutego 2016 r. o godz. 900.

2.Egzamin ustny – w dniu 20 lutego 2016 r. o godz. 1400.

Odpłatność za egzamin poprawkowy wynosi 100 zł +23 %VAT.

Jednocześnie informujemy, że nowy kurs dla uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania rozpocznie się w dniu 2 kwietnia 2016 r. o godz. 830.

Do egzaminu będą mogli przystąpić kandydaci, którzy do dnia 31 maja br. będą mieli zaliczony roczny staż kandydacki.

Odpłatność za kurs wynosi 830 zł + 23% podatku VAT = 1020,90 zł.

Opłata obejmuje koszty szkolenia, materiałów i egzaminów. Wpłaty będą przyjmowane w dniu rozpoczęcia kursu. Osoby, które uiszczą zapłatę za kurs otrzymają materiały szkoleniowe.

Kandydatów na kurs prosimy zgłaszać pisemnie lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 26 marca 2016 r. włącznie.

 

Darz Bór

Zdzisław Rudkiewicz

Łowczy Okręgowy

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop