top

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 w porozumieniu z łowczym okręgowym podjęta została decyzja o zawieszeniu kursu dla nowo wstępujących do odwołania.

W przypadku wznowienia kursu, jego uczestnicy zostaną o tym powiadomieni indywidualnie, co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem. W tej sytuacji zachęcam do samokształcenia.

Więcej... Logo PDF

19 października 2019 roku w Sali Szkoleniowej Zarządu Okręgowego PZŁ w Zielonej Górze przy ul. Poznańskiej 13 rozpocznie się szkolenie dla kandydatów na selekcjonerów.

Ostateczny koszt szkolenia zakończonego egzaminem zostanie określony po ustaleniu liczby uczestników kursu i zamieszczony w osobnym komunikacie. Prosimy o niezwłocznie zgłaszanie kandydatów do sekretariatu ZO PZŁ w Zielonej Górze (tel. 68 327 23 70).

Więcej... Logo PDF

Zakończył się kolejny kurs dla młodych adeptów naszej sztuki myśliwskiej, po pomyślnym finiszu  „postażowej mitręgi”  już nasze  koleżanki i koledzy po strzelbie odebrali zaświadczenia, dyplomy i honorowe certyfikaty  od komisji członków szkoleniowo-egzaminacyjnej.

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że w dniu 28 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 rozpocznie się kurs Sygnalistów Myśliwskich. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie ZO PZŁ w Zielonej Górze.

Więcej... Logo PDF