top

19 października 2019 roku w Sali Szkoleniowej Zarządu Okręgowego PZŁ w Zielonej Górze przy ul. Poznańskiej 13 rozpocznie się szkolenie dla kandydatów na selekcjonerów.

Ostateczny koszt szkolenia zakończonego egzaminem zostanie określony po ustaleniu liczby uczestników kursu i zamieszczony w osobnym komunikacie. Prosimy o niezwłocznie zgłaszanie kandydatów do sekretariatu ZO PZŁ w Zielonej Górze (tel. 68 327 23 70).

Więcej... Logo PDF

Zakończył się kolejny kurs dla młodych adeptów naszej sztuki myśliwskiej, po pomyślnym finiszu  „postażowej mitręgi”  już nasze  koleżanki i koledzy po strzelbie odebrali zaświadczenia, dyplomy i honorowe certyfikaty  od komisji członków szkoleniowo-egzaminacyjnej.

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że w dniu 28 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 rozpocznie się kurs Sygnalistów Myśliwskich. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie ZO PZŁ w Zielonej Górze.

Więcej... Logo PDF

16 lutego 2019 roku w Sali Szkoleniowej Zarządu Okręgowego PZŁ w Zielonej Górze przy ul. Poznańskiej 13 rozpocznie się szkolenie dla nowo wstępujących do PZŁ.
Ostateczny koszt szkolenia zakończonego egzaminem zostanie określony po ustaleniu liczby uczestników kursu i zamieszczony w osobnym komunikacie. Prosimy o zgłaszanie się kandydatów do sekretariatu ZO PZŁ w Zielonej Górze (tel. 68 327 23 70). Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa w kursie – 30 grudnia 2018 r. Przewidywana ilość uczestników kursu – 90.

Więcej... Logo PDF

Program kursu dla selekcjonerów... Logo PDF

Program kursu dla nowo wstępujących - edycja wiosenna 2019 Logo PDF

Znowelizowana ustawa Prawo łowieckie nałożyła na Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe obowiązek organizacji szkoleń w zakresie szacowania szkód łowieckich. Szkolenia kierowane są do przedstawicieli wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych oraz przedstawicieli zarządców i dzierżawców obwodów łowieckich.

Więcej... Logo PDF