top

 

Skład osobowy okręgowych organów PZŁ w Zielonej Górze
w latach 2005-2010 (patrz foto)

 


A.    Okręgowa Rada Łowiecka:

1.    Bolesław Tatarzycki – prezes (KŁ „Odyniec” Bobrowice)
2.    Franciszek Karczyński – wiceprezes (KŁ „Dąbrowa” Świebodzin)
3.    Jerzy Przybecki – sekretarz (KŁ „Borówka” Zielona Góra)
4.    Tadeusz  Ciuryś – członek (KŁ „Ostęp” Zielona Góra)
5.    Marek Czajkowski – członek (KŁ „Cietrzew” Żary )
6.    Henryk Dobrowolski – członek (KŁ „Bór” Zielona Góra)
7.    Jan Głazowski – członek (KŁ „Drop” Zielona Góra)
8.    Zbigniew Jankowski – członek (KŁ „Cietrzew” Żary)
9.    Lech Kołdyka – członek (nie stowarzyszony)
10.    Aleksy Konstańczak – członek (KŁ „Jeleń” Bojadła)
11.    Jan Kowalczuk – członek (KŁ „Jeleń” Brody)
12.    Kazimierz Nowak – członek (KŁ „Ryś” Wschowa)
13.    Adam Ostrowski – członek (KŁ „Głuszec” Krosno Odrz.)
14.    Marian Pakuła – członek (KŁ „Wieniec” Budachów)
15.    Eligiusz Woźniakowski – członek (KŁ „Bóbr” Żagań)

B.    Zarząd Okręgowy PZŁ:

1.    Zdzisław Rudkiewicz – przewodniczący (KŁ „Sokół” Kożuchów)
2.    Stanisław Gąsiorowski – członek (KŁ „Knieja” Zielona Góra)
3.    Zenon Gosławski – członek (KŁ „Kruk” Zielona Góra)
4.    Stanisław Jachimowicz – członek (KŁ „Piast” Sulechów)
5.    Jan Mejnartowicz – członek (KŁ „Jeleń” Bojadła)

C.    Okręgowa Komisja Rewizyjna:

1.    Edmund Kaczorowski – przewodniczący (KŁ „Knieja” Zielona Góra)

D.    Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny:

1.    Bogumił Raganowicz (KŁ „Cietrzew” Żary)

E.    Okręgowy Sąd Łowiecki:

1.    Andrzej Skibiński – prezes (KŁ „Diana” Sulechów)

F.    Okręgowa Komisja Strzelectwa Myśliwskiego:

1.    Eligiusz Woźniakowski – przewodniczący (KŁ „Bóbr” Żagań)

G.    Okręgowa Komisja Szkoleniowo-Egzaminacyjna:

1.    Henryk Łangowski – przewodniczący (KŁ „Grandel” Przygubiel)

H.    Okręgowa Komisja Kynologiczna:

1.    Zbigniew Jankowski – przewodniczący (KŁ „Cietrzew” Żary)

I.    Okręgowa Komisja Hodowlana i Ochrony Środowiska:

1.    Aleksy Konstańczak – przewodniczący (KŁ „Jeleń” Bojadła)

J.    Okręgowa Komisja Oceny i Wyceny Trofeów:

1.    Tadeusz Ciuryś – przewodniczący (KŁ „Ostęp” Zielona Góra)

K.    Okręgowa Komisja Odwoławcza Oceny i Wyceny Trofeów:

1.    Wiesław Nowak – przewodniczący (KŁ „Odyniec” Świebodzin)

L.    Okręgowa Komisja Odznaczeń Łowieckich:

1.    Henryk Dobrowolski – przewodniczący (KŁ „Bór” Zielona Góra)

Ł. Okręgowa Komisja Kultury, Tradycji i Zwyczajów Łowieckich:

1.    Jerzy Przybecki – przewodniczący (KŁ „Borówka” Zielona Góra)

M.    Wojewódzki Lubuski Kapelan Myśliwych:

1. ks. Przemysław Kasprzak – (KŁ „Czarny Bór” Klesno)