top

 

Skład osobowy okręgowych organów PZŁ w Zielonej Górze
w latach 2010-2015 (patrz foto)

 

I. Okręgowa Rada Łowiecka

 

Prezydium:

1. Tatarzycki Bolesław – prezes

KŁ „Odyniec” Bobrowice

2. Dobrowolski Henryk – wiceprezes

KŁ „Bór” Zielona Góra

3. Kowalczuk Jan – sekretarz

KŁ „Jeleń” Brody

 

Członkowie:

4. Brachmański Andrzej

KŁ „Borówka” Zielona Góra

5. Czajkowski Marek

KŁ „Cietrzew” Żary

6. Głazowski Jan

KŁ „Drop” Zielona Góra

7. Gosławski Zenon

KŁ „Kruk” Zielona Góra

8. Jankowski Zbigniew

KŁ „Cietrzew” Żary

9. Konstańczak Aleksy

KŁ „Jeleń” Bojadła

10. Pakuła Marian

KŁ „Wieniec” Budachów

11. Poklewski-Koziełł Michał

KŁ „Łoś” Torzym

12. Prałat Józef

KŁ „Daniel” z s. w Siedlisku

13. Staniszewski Andrzej

KŁ „Raróg” Zielona Góra

14. Wiśniowski Adam

KŁ „Lisek” Trzebiel

15. Woźniakowski Eligiusz

KŁ „Bóbr” Żagań

 

II. Członek Naczelnej Rady Łowieckiej

Tatarzycki Bolesław.

 

III. Zastępca członka Naczelnej Rady Łowieckiej

Kowalczuk Jan

 

IV. Łowczy Okręgowy

Rudkiewicz Zdzisław - KŁ „Sokół" Kożuchów

 

V. Okręgowe Organy Zrzeszenia i komisje problemowe powołane na posiedzeniu Okręgowej Rady Łowieckiej w dniu 27-08-2010r.

 

  1. Okręgowy Sąd Łowiecki:

Prezes – Opala Arkadiusz (KŁ „Bór” Zielona Góra)

Członkowie: Młodzianowski Walenty (KŁ „Piżmak” Niwiska)

Perzanowski Dariusz (KŁ „Borówka” Zielona Góra)

Pikula Aleksander (KŁ „Bór” Zielona Góra)

Ratajczak Mariusz (KŁ „Tur” Nowa Sól)

Rybicki Jarosław (KŁ „Dąbrowa” Świebodzin)

Moszyński Wiesław (KŁ "Dąb" Zielona Góra)

 

  1. Okręgowy Rzecznik DyscyplinarnyMichalski Zbigniew (KŁ „Darz Bór) Przemków

Zastępcy ORD: Szpiczakowski Stanisław (KŁ "Orzeł" Nowe Miasteczko)

Dyba Dariusz (KŁ "Cietrzew" Żary)

Piwowarczyk Piotr (KŁ "Ryś" Niwdoradz)

 

  1. Okręgowa Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący: Sibiński Edward (KŁ „Wrzos” Zielona Góra)

Członkowie: Kaczorowski Edmund (KŁ „Knieja” Zielona Góra)

 Niżniak Józef (KŁ „Darz Bór” Przemków)

 Nowak Franciszek (KŁ „Odyniec” Świebodzin)

 Pluskota Stanisław (KŁ „Dąbrowa Świebodzin)

 Tylawski Józef  (KŁ „Daniel” Szprotawa)

 

  1. Okręgowa Komisja Hodowlana:

Przewodniczący: Konstańczak Aleksy (KŁ „Jeleń” Bojadła)

Członkowie: Bawłowicz Andrzej (KŁ „Piżmak” Niwiska)

  Daszkiewicz Stanisław (KŁ „Jeleń” Babimost)

  Markiewicz Wojciech (KŁ „Jeleń” Czerwieńsk)

  Mosiewicz Marek (KŁ „Grandel” Przygubiel)

  Pakuła Marian (KŁ „Wieniec” Budachów)

 

  1. Okręgowa Komisja Strzelectwa Myśliwskiego:

Przewodniczący: Woźniakowski Eligiusz (KŁ „Bóbr” Żagań)

Członkowie: Cerkowniak Lesław (KŁ „Ponowa” Skąpe)

Kaczorowski Edmund (KŁ „Knieja” Zielona Góra)

Rudkiewicz Witold (KŁ „Sokół” Kożuchów)

Szewczyk Leszek (KŁ „Ryś” Niedoradz)

Woźny Edward (KŁ „Żuraw” Babimost)

Wrzask Janusz (Niestowarzyszony)

Zagierski Adam (KŁ „Drop” Zielona Góra)

 

  1. Okręgowa Komisja Kynologiczna:

Przewodniczący: Jankowski Zbigniew (KŁ „Cietrzew” Żary)

Członkowie: Andrzejewski Sławomir (KŁ „Zając” Chlebowo)

Balcewicz Witold (KŁ „Ryś” Żary)

Bałoń Marek (KŁ „Ryś” Żary)

Dyba Dariusz (KŁ „Cietrzew” Żary)

Kułdosz Artur (KŁ „Cietrzew” Warszawa)

Nadborski Czesław (KŁ „Dzik” Zielona Góra)

Węgier Przemysław (KŁ „Ryś” Żary)

Wróblewski Dariusz (KŁ „Daniel” Szprotawa)

Zmuda Paulina (Niestowarzyszona)

 

  1. Okręgowa Komisja Szkoleniowo-Egzaminacyjna:

Przewodniczący: Przybecki Jerzy (KŁ „Borówka” Zielona Góra)

Członkowie: Głazowski Jan (KŁ „Drop” Zielona Góra)

Jankowski Zbigniew (KŁ „Cietrzew” Żary)

Łangowski Henryk (KŁ „Grandel” Przygubiel)

Mejnartowicz Jan (KŁ „Jeleń” Bojadła)

 

  1. Okręgowa Komisja Oceny i Wyceny Trofeów:

Przewodniczący: Tylczak Tomisław (KŁ „Raróg” Zielona Góra)

Członkowie: Bołoczko Józef (KŁ „Dzik” Grabice)

Bugała Marek (KŁ „Raróg” Zielona Góra)

Dekier Jan (KŁ „Ryś” Sława)

Iwaszkiewicz Piotr (KŁ „Odyniec” Świebodzin)

Jankowski Zbigniew (KŁ „Cietrzew” Żary)

Januszewski Paweł (KŁ „Dzik” Krosno Odrzańskie)

Jerczyński Jerzy (KŁ „Sokół” Krosno Odrzańskie)

Jędrych Władysław (KŁ „Niepudłuj” Przytok)

Kieczur Ryszard (KŁ „Daniel” z s. w Siedlisku)

Konstańczak Aleksy (KŁ „Jeleń” Bojadła)

Kostecki Jerzy (KŁ „Leśnik” Lipinki Łużyckie)

Lis Mirosław (KŁ „Dąbrowa” Świebodzin)

Rybacki Władysław (KŁ „Odyniec” Bobrowice)

Sławiński Ludomir (KŁ „Dzik” Brzózka)

Stachurski Jerzy (KŁ „Daniel” Szprotawa)

Szuster Witold (KŁ „Jeleń” Babimost)

Wiśniowski Maciej (KŁ „Lisek” Trzebiel)

Wituła Zenon (KŁ „Wieniec” Budachów)

Zarychta Stefan (KŁ „Łoś” Torzym)

 

  1. Okręgowa Komisja Odwoławcza Oceny i Wyceny Trofeów:

Przewodniczący: Nowak Wiesław (KŁ „Odyniec” Świebodzin)

Członkowie: Bełzecki Daniel (KŁ „Bór” Zielona Góra)

Ciuryś Tadeusz (KŁ „Ostęp” Zielona Góra)

 

  1. Okręgowa Komisja Kultury Łowieckiej:

Przewodniczący: Brachmański Andrzej (KŁ „Borówka” Zielona Góra)

Członkowie: Konstańczak Janusz (KŁ „Jeleń” Bojadła)

Kotlarz Tomasz (KŁ „Wieniec” Budachów)

Mielżyński Jan (KŁ „Piast” Sulechów)

Skibiński Andrzej (KŁ „Diana” Sulechów)

Szewczyk Leszek (KŁ „Ryś” Niedoradz)

Stępniewski Dionizy (KŁ „Bór” Zielona Góra)

Walkowiak Marcin (KŁ „Grandel” Przygubiel)

 

  1. Okręgowa Komisja Odznaczeń Łowieckich:

Przewodniczący: Dobrowolski Henryk (KŁ „Bór” Zielona Góra)

Członkowie: Ciuryś Tadeusz (KŁ „Ostęp” Zielona Góra)

Kowalczuk Jan (KŁ „Jeleń” Brody)

 

  1. Zarząd Okręgowy PZŁ:

Przewodniczący: Rudkiewicz Zdzisław (KŁ „Sokół” Kożuchów)

Członkowie: Gąsiorowski Stanisław (KŁ „Knieja” Zielona Góra)

Jachimowicz Stanisław (KŁ „Piast” Zielona Góra)

Karczyński Franciszek (KŁ „Dąbrowa” Świebodzin)

Mejnartowicz Jan (KŁ „Jeleń” Bojadła)

 

VI. Delegaci na XXII Krajowy Zjazd Delegatów PZŁ 11 września 2010 r.:

1.      Brachmański Andrzej

2.      Dobrowolski Henryk

3.      Głazowski Jan

4.      Kowalczuk Jan

5.      Rudkiewicz  Zdzisław

6.      Tatarzycki Bolesław

 

Uchwała XX Okręgowego Zjazdu Delegatów PZŁ

(więcej - patrz tytaj)