top

 

Prezydium:

  1. Andrzej Skibiński – prezes                                  KŁ „Diana” Sulechów
  2. Dariusz Jarociński – wiceprezes                          KŁ „Czajka” Chlebów
  3. Andrzej Skiba – sekretarz                                   KŁ „Sokół” Babimost

Członkowie:

  1. Adam Duda                                                          KŁ „Bażant” Żary
  2. Zbigniew Jankowski                                              KŁ „Cietrzew” Żary
  3. Maciej Jaśkowski                                                 KŁ „Knieja” Rogoziniec
  4. Jarosław Karwański                                              KŁ „Ponowa” Wymiarki
  5. Jan Olszewski                                                     KŁ „Słonka” Zielona Góra
  6. Jerzy Przybecki                                                   KŁ „Borówka” Zielona Góra
  7. Wojciech Sroka                                                   KŁ „Dąb” Zielona Góra
  8. Andrzej Staniszewski                                           KŁ „Raróg” Zielona Góra
  9. Dionizy Stępniewski                                             KŁ „Bór” Zielona Góra
  10. Leszek Szewczyk                                                KŁ „Ryś” Niedoradz
  11. Artur Tararuj                                                         KŁ „Sęp” Przemków
  12. Bolesław Tatarzycki                                              KŁ „Odyniec” Bobrowice

 

 

Na przewodniczącego Zarządu Okręgowego PZŁ powołano Zdzisława Rudkiewicza - KŁ „Sokół” Kożuchów

            

Na członka Naczelnej Rady Łowieckiej został wybrany Bolesław Tatarzycki, a zastępcą członka Naczelnej Rady Łowieckiej został Andrzej Skibiński.

 

 Delegatami na Krajowy Zjazd Delegatów PZŁ zostali wybrani:

  1. Zbigniew Jankowski                                                KŁ „Cietrzew” Żary
  2. Jerzy Przybecki                                                     KŁ „Borówka” Zielona Góra
  3. Zdzisław Rudkiewicz                                              KŁ „Sokół” Kożuchów
  4. Andrzej Skiba                                                        KŁ „Sokół” Babimost
  5. Andrzej Skibiński                                                   KŁ „Diana” Sulechów
  6. Andrzej Staniszewski                                             KŁ „Raróg” Zielona Góra
  7. Bolesław Tatarzycki                                                KŁ „Odyniec” Bobrowice